محصول به سبد خرید اضافه شد
0

رونمایی از کتاب «جزیره سرگردانی» با حضور چهره‌های مطرح تاریخ و سیاست

دسته‌بندی: خبرهای تاریخ
تاریخ: 9 مرداد 1402
بازدید: 86

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات موسسه فرهنگی ایران کتاب « جزیره سرگردانی؛ تبارشناسی و سیر تحولات سازمان مجاهدین خلق در گفت‌وگو با نقش‌آفرینان و صاحب‌نظران» را با حضور ابراهیم فیاض، تاریخ‌پژوه و استاد دانشگاه، عباس سلیمی‌نمین، پژوهشگر تاریخ و مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران، محمد عطریانفر، فعال سیاسی و پژوهشگر، محمد قوچانی، سردبیر فصلنامه آگاهی نو و بیژن مومیوند، مؤلف کتاب برگزار می‌کند. 

برنامه رونمایی این کتاب سه‌شنبه 10 مردادماه ساعت 14 در موسسه فرهنگی ایران به نشانی، خیابان خرمشهر(آپادانا)، نرسیده به قنبرزاده، پلاک 208 برگزار خواهد شد. 

کتاب «جزیره سرگردانی» حاصل گفت‌و‌گوهای متعدد با افراد نقش‌آفرین سازمان مجاهدین خلق و صاحب‌نظران این حوزه است. محور اصلی این گفت‌گوها که بین سال‌های ۹۸ ـ۱۳۹۳ انجام شده، تبارشناسی و سیر تحولات سازمان مجاهدین خلق و بنیان‌گذاران و رهبران اصلی این سازمان از ابتدای تأسیس تا سال‌های بعد از انقلاب است.

این کتاب شامل ۳ فصل است که فصل دوم آن به گفت‌وگوی مفصل با احمدرضا کریمی (چهرۀ مرموز سال‌های قبل و پس از انقلاب و هم‌سلول دکتر علی شریعتی) درباره سازمان مجاهدین و ارتباط او با دکتر شریعتی اختصاص دارد و بسیار خواندنی است. مومیوند در خلال گفت‌و‌گوهای انجام شده، به دنبال شناخت ابعاد مختلف نظری و عملی سازمان مجاهدین خلق بوده تا تصویر بهتر و کامل‌تری از کلیت این گروه در ذهن خوانندگان ترسیم شود.

 

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان شهید محمدحسین علی اکبری، خیابان شهید محمدعلی نقدی، پلاک 23، طبقه 2، واحد 3

تمام حقوق این سایت برای انتشارات آبادبوم محفوظ است 1402.