محصول به سبد خرید اضافه شد
0

پایگاه ایرانشناسی «فرهنگ ایران» در یونان راه‌اندازی شد

دسته‌بندی: خبرهای تاریخ
تاریخ: 24 بهمن 1400
بازدید: 232
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، تاریخ، جغرافیا، شیوه حکمرانی، زبان و ادبیات، شاخصه‌های مشترک فرهنگی، آداب و رسوم، خانواده، جشن ها و آیین ها، حجاب و مد اسلامی، تاریخ هنر، تئاتر، سینما، موسیقی، معماری، صنایع دستی، هنرهای تجسمی، ادیان در ایران، جاذبه های گردشگری، میراث فرهنگی، معرفی شهرها، موزه‌ها و جزایر، کتابخانه دیجیتال، آموزش زبان فارسی، رویدادهای فرهنگی در دو کشور و نمای ۳۶۰ درجه از معروف ترین جاذبه‌های گردشگری ایران از جمله بخش‌های این سایت پر محتوا است.

طراحی به روز، کاربری آسان، جذابیت‌های بصری استفاده از تصاویر و ویدیوهای جذاب از دیگر ویژگی‌های این پایگاه است. همچنین پایگاه مذکور به صورت واکنش گرا طراحی و برنامه نویسی شده و لذا در هر پلتفرمی در دسترس است.

در این پایگاه بیش از 330 صفحه موضوعی و 800 صفحه متداخل وجود دارد که  از شیوه های استاندارد بهینه سازی برای جستجوی  یا سئو برای ارتقاء رتبه بندی آن بهره برداری شده است. همچنین در این پایگاه بیش از 1600 عکس در صفحات مختلف و به صورت موضوعی از جامعه و فرهنگی ایران زمین منتشر شده است.

در بخش کتابخانه این سایت بیش از بیست کتاب در موضوع ایران و به زبان یونانی با استفاده از فناوری 3D Flipbook  قرار گرفته و در آینده قرار است کتاب های انگلیسی زبان نیز به این بخش افزوده شود. در بخش آموزش زبان فارسی بیش از 250 دقیقه فیلم آموزشی تولیدی این نمایندگی بار گزاری شده است.

همچنین علاوه بر اطلاعات و داشته‌های موجود از ابتدای سال جاری در حدود 800 صفحه مطالب مرتبط با این سایت به زبان یونانی ترجمه، ویرایش و در سایت منتشر شده است که از آن جمله می توان به ترجمه 110 صفحه مطلب برای معرفی 55 قلم از انواع صنایع دستی ایران، ترجمه 150 صفحه برای معرفی بیش از 60 شهر ایران و جاذبه های گردشگری آن و یا ترجمه 80 صفحه در خصوص معرفی میراث فرهنگی ثبت شده در فهرست یونسکو اشاره کرد.

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

راهنمای خرید

خدمات مشتریان

۰۹۱۲۶۱۵۰۴۰۷
با ما در تماس باشید

تمام حقوق این سایت برای انتشارات آبادبوم محفوظ است 1402.