محصول به سبد خرید اضافه شد
0

انقلاب ایران پایه‌های جهان اسلام را تقویت کرد آینده ایران و انقلاب اسلامی روشن است

دسته‌بندی: خبرهای تاریخ
تاریخ: 15 بهمن 1400
بازدید: 372

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، «محمد عبداله گل» ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران، گفت: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) محدود به یک ملت نبود، بلکه برای تمام جهان اسلام بود و امروز دانستن پیام انقلاب اسلامی با حرف و روح واقعی آن ضروری است.

وی افزود: انقلاب در ایران جهان اسلام را قوی‌تر کرد. از زمان پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان اسلام برای خدشه دار کردن وجهه آن، تبلیغات منفی انجام می دهند اما نتوانستند نقشه های خود را علیه جمهوری اسلامی انجام دهند و انقلاب اسلامی به شکوفایی و بالندگی ادامه می‌دهد.

عبداله گل که فرزند ژنرال حمید گل رئیس پیشین سازمان اطلاعات و امنیت ارتش پاکستان (ISI) است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی نه تنها مسلمانان را به ارزش‌های اسلامی نزدیک کرد بلکه جبهه مقاومت ملت ایران در برابر غرب را محکم کرد و ما امروز شاهد هستیم که کشور و ملت شجاع ایران در مقابل فشارهای غرب سر فرود نمی‌آورد.

وی ضمن محکومیت تحریم‌های یکجانبه و ظالمانه علیه کشورمان با تمجید از دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه‌ای و جهانی و همزمان اقتدار در میدان نبرد با قدرت‌های زورگو، گفت: ایران یک کشور شهید پرور و قهرمان جنگ است و فداکاری‌های زیادی برای عزت نفس انجام داده و تا امروز تحریم‌های ناروا را نیز متحمل شده است.

عبداله گل افزود: تحریم‌های یکجانبه، نظام ضعیف عدالت غرب را رسوا کرده و تنها در جهت جلوگیری از پیشرفت ملت‌های مستقل و آزادیخواه استفاده شده است، در عین حال آینده ایران و انقلاب اسلامی روشن است.

وی گفت: کشورهای غربی با ایجاد هرج و مرج در میان مسلمانان و دامن زدن به مسائل فرقه‌ای که خلاف پیام قرآن کریم است، سعی در ایجاد تفرقه در جهان اسلام دارند اما جهان اسلام به ویژه سازمان همکاری اسلامی باید به دور از اختلافات پیام یکپارچه و قوی برای وحدت و مقابله با دشمنان مشترک مخابره کنند.

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان شهید محمدحسین علی اکبری، خیابان شهید محمدعلی نقدی، پلاک 23، طبقه 2، واحد 3

تمام حقوق این سایت برای انتشارات آبادبوم محفوظ است 1402.